Home » Promotivni materijal » Novi informativni letak udruge KLUB HEO

Novi informativni letak udruge KLUB HEO

letak 4

Svesrdno se zahvaljujemo Grafičkoj školi iz Zagreba, poimenice njezinom ravnatelju graf. inžinjeru Dubravku Deželiću te profesoru Damiru Lukici koji su materijalno podržali KLUB HEO, omogućivši nam svojim resursima izradu novih informativnih letaka naše Udruge. Bez obzira na sveprisutni internet i dalje vrijedi geslo – ”Riječi lete – zapis ostaje!” Letak ukratko prezentira povijest i priču Prve hrvatske udruge roditelja djece oboljele od malignih bolesti te sadrži sve bitne kontakt informacije. Po idejnoj zamisli tajnika udruge Berislava Žužića i predsjednika Kreše Celića, mladi grafički entuzijasti iz REC Medie izradili su naš novi logo, dizajnirali letak i napravili pripremu za tisak.letak 3 letak 2 letak 1

Post Tag With :

Leave a Comment